Başkan KARAKÖSEMOĞLU 3. kez başkan seçildi

Yenibalçık Mahallesi Yardımlaşma Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Saygı duruşu ile başlayan Genel Kurulda Başkan Hakkı Karakösemoğlu ve yönetimi 3.kez yeniden seçilerek güven tazeledi.
3. Genel Kurul toplantısında güven tazeleyen Hakkı Karakösemoğlu yeniden dernek başkanı seçildi. Yenibalçık dernek binasında yapılan genel kurula, çok sayıda dernek üyesi katıldı.
Amaçlarının birlik ve beraberliği devam ettirmek olduğunu söyleyen Karakösemoğlu, “Toplantıya katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik, yardımlaşma ile güzel işler başardıklarını bu başarıda emeği geçen, maddi ve manevi desteğini esirgemeyen herkese teşekkürler ederim. Fakat desteklerini fazlasıyla bizlere gösteren ve burada isimlerini söylemeden geçemeyeceğim İsmail Adsoy, Murat Çelebioğlu, Meryem, Emine ve Gülcan İnci kardeşlere ayrıca teşekkür ederim. Yasal olarak artık camilere dernek kurulması zorunluluğu getirileceğini, cami derneği kurma aşamasının takipçisi olup, destek olacağız. Hizmetlerimizi eksikleriyle, noksanlarıyla bu günlere taşıdık. Yönetim kurulu olarak bizler sizlerden memnunuz, sizlerde bizlerden daha da memnun olabilmeniz için hizmetlerimizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.
Yönetim ve denetim kurulu mali ve faaliyet raporlarının okunarak müzakereler yapıldı. Yönetim kurulunun ibra edilmesinin ardından yapılan seçimde mevcut başkan Hakkı Karakösemoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

YÖNETİM KURULU

1. Hakkı KARAKÖSEMOĞLU
2. Hüseyin ÇELİK
3. Mustafa BURGAZLI
4. İbrahim AVCIOĞLU
5. Ahmet BURGAZLI

DENETİM KURULU

1. Nail KAHRAMAN
2. Nail İNCİ
3. İsmail ADSOY

Tasarım: Görükle Bilişim