Başkan KARAKÖSEMOĞLU ve Yönetimi Güven Tazeledi

Yenibalçık Mahallesi Yardımlaşma Güzelleştirme ve Dayanışma Derneği Olağan Genel Kurul toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurulda Başkan Hakkı Karakösemoğlu ve yönetimi yeniden seçilerek güven tazeledi.
2’nci Genel Kurul toplantısında güven tazeleyen Hakkı Karakösemoğlu yeniden dernek başkanı seçildi. Yenibalçık dernek binasında yapılan genel kurula, çok sayıda dernek üyesi katıldı.
Amaçlarının birlik ve beraberliği devam ettirmek olduğunu söyleyen Karakösemoğlu, “Sorumluluk duygusu içerinde buraya gelerek toplantıya katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Bildiğiniz gibi birlik ve beraberliğimiz açısından, sivil toplum kuruluşları büyük önem arz etmektedir. Biz de bu kuruluşlardan birisiyiz. Amacımız geçmişte aynı köyde yaşamış, aynı havayı teneffüs etmiş, aynı suyu içmiş, arkadaşlık, dostluk, komşuluk yapmış insanları bir araya getirerek, kültürümüzü yaşatmak, yardımlaşmayı geliştirmektir. Hizmetlerimizi eksikleriyle, noksanlarıyla bugünlere taşıdık. Bundan sonra da hizmetlerinizi en iyi şekilde yapmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.

Yönetim ve denetim kurulu mali ve faaliyet raporlarının okunarak müzakereler yapıldı. Yönetim kurulunun ibra edilmesinin ardından yapılan seçimde mevcut başkan Hakkı Karakösemoğlu yeniden başkanlığa seçildi.

YÖNETİM KURULU 

1. Hakkı KARAKÖSEMOĞLU
2. Hüseyin ÇELİK
3. Mustafa BURGAZLI
4. İbrahim AVCIOĞLU
5. Ahmet BURGAZLI

DENETİM KURULU

1. Nail KAHRAMAN
2. Nail İNCİ
3. İsmail ADSOY

Tasarım: Görükle Bilişim